Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Байковецька центральна сільська бібліотека

 Графік роботи Бібліотеки
11.00 – 18.00

Обідня перерва
14.00 – 15.00

Вихідні дні
субота, неділя.

Сьогодні село неможливо уявити без бібліотеки, як інформаційного культурного центру, бібліотека це перш за все книга і спілкування.

Байковецька сільська бібліотека розташована в с.Байківці по вул. Січових Стрільців 41 приміщенні будинку культури на другому поверсі. Площа бібліотеки становить 67м2 .

У штаті бібліотеки один працівник, Паук Віра Михайлівна, яка обслуговує 575 користувачів: серед яких молодь, діти, студенти, ветерани праці, пенсіонери.

 

Важливу роль відіграє і сама особливість бібліотекаря, як інтелектуального резерву, діяльність якого проектується на всіх читаючих жителів села (на всю територіальну громаду) його професіоналізм, любов до читачів і книги, здатність до сприйняття, поєднання і практичного впровадження традиційних і нових технологій, уміння створювати затишну атмосферу спілкування.

Весь фонд бібліотеки розташований на стелажах і розташований згідно з таблицями ББК, є книжкові розподільники, зроблені надписи на книжкових полицях. Важливою формою наочної пропаганди в бібліотеці є естетично оформлені книжкові виставки. Створені всі умови для користування фондом та його збереженням.

Бібліотека є універсальною структурою, яка реалізує інформаційні, культурні та виховні функції саме тому сільська бібліотека – філія тісно співпрацює з сільською радою, школою, садочком.

В сільській бібліотеці Віра Михайлівна з учнями першого класу проводила екскурсію «Дім де мешкають ваші друзі – книжки».

Метою цих уроків є формування у молодших учнів умінь і навичок самостійного читання книг.

У бібліотеці організовуються виставки: «Книга – джерело знань», «Книга –твій перший друг. Бережи її», «Я- книга, я- товариш твій, тож берегти мене умій»

Бібліотека виховує у читачів шанобливе ставлення до національної гідності людини, її культури і мови, є центром відродження національних традицій, звичаїв, збереження історії нашого села.