A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Байковецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Для інформування жителів Тернопільського району

 

 

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. М. Кривоноса, 14, м. Тернопіль, 46027,

тел./факс (0352) 53-25-03,

Е-mail: ternraj@sobes-ter.gov.ua , Код ЄДРПУО 03195518

 

      Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації  інформує, що відповідно до п.15 Постанови Кабінету Міністрів України  від  21.10.1995 року « Про спрощення порядку надання населенню субсидій   для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива « із змінами і доповненнями     частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на  оплату  послуг  з газо-, електропостачання для індивідуального опалення,  що  в  еквіваленті  не  перевищує вартості (станом на 1травня  нового  неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу   або   вартості   150  кВт•г  електричної  енергії  (в  разі використання     природного     газу/електричної    енергії    для індивідуального  опалення),  перераховується  на  особовий рахунок одержувача  субсидії в банківській установі або виплачується через відділення  поштового  зв’язку  ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких   осіб,   які   подаються   до   1   червня  поточного  року підприємствами   -   виробниками/виконавцями   послуг   з   газо-, електропостачання    в    паперовому   та   електронному вигляді структурному  підрозділу з питань соціального захисту населення та в  яких  зазначається  сума невикористаної субсидії.

Перерахування частини  невикористаної  субсидії  на  особовий рахунок одержувача субсидії  в  банківській  установі або виплата її через відділення поштового   зв’язку   ПАТ   "Укрпошта"   здійснюється  структурним підрозділом  з  питань  соціального  захисту населення на підставі особистої  заяви  одержувача, поданої до 1 вересня поточного року. Структурний  підрозділ  з  питань  соціального  захисту  населення повідомляє одержувачу субсидії про необхідність подання зазначеної  заяви. 

Відповідно до вищевикладеного управління отримало від підприємств   -   виробників/виконавців   послуг   з   газо-, електропостачання    списки осіб в яких зазначається сума невикористаної субсидії станом на 01 травня 2017 року.

Управління надсилає списки осіб із зазначенням частини  невикористаної  субсидії  і  зразок заяви для виплати зазначеної суми субсидії.

Просимо забезпечити максимальне відкриття рахунків в банківських установах для здійснення  вищезазначеної виплати та провести  відповідну інформаційно- роз’яснювальну роботу серед жителів населеного пункту  та подати до 01 вересня 2017 року заяви від одержувачів субсидій в управління відповідно до списків.

         Додаток: бланк заяви та списки одержувачів субсидій

 

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

 

Начальник управління                                                      С.Л.Мандзюк

Бойко 532599

 

Шановний отримувачу субсидії!

 

З 01 травня 2017 року частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”. Для отримання коштів необхідно до 01 вересня поточного року подати до місцевого управління соціального захисту населення заяву зазначеного зразка.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(лінія відриву)

 

                                   

 

Начальнику управління соціального захисту населення Тернопільської  райдержадміністрації

Мандзюку  С.Л.

 

___________________________________

(П І П заявника)

адреса проживання_____________________

___________________________________

паспорт ____________виданий_______________

_________________________________________

інд. код___________________________________

особовий рахунок _________________________

                                (в організації, що надає послугу)

 

ЗАЯВА

 

Прошу невикористану суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання (електроенергії) для індивідуального опалення

перерахувати на мій поточний рахунок № ______________ МФО ____________ код ____________________ банк _________________________

 

Виплатити через державне підприємство поштового зв’язку № _________

 

_______________                                                       ________________________

         (дата)                                                                                         (підпис)

 

 

 

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь