Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

XI сесія VII скликання

11 липня цього року Байковецький сільський голова об’єднаної територіальної громади Анатолій Кулик провів одинадцяту сесію сільської ради сьомого скликання.

 

Депутати затвердили договори, укладені в міжсесійний період, встановили і затвердили ставки земельного податку на наступний рік, затвердили експертну оцінку землі Байковецької сільської ради. Сесія прийняла рішення про співфінансування придбання для громади шкільного автобуса (загальна сума 1,6 мільйона гривень, з них 70% з державного бюджету і 30% з сільського бюджету). Згідно зі змінами до Байковецького сільського бюджету, кожному жителю об’єднаної громади, який висловить бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних силах України, виділятиметься одноразова матеріальна допомога в розмірі 15 тисяч гривень.

Байковецька сільська рада взяла на баланс приміщення Стегниківської школи, вулиці Сонячну та Богату, провулок Богдана Хмельницького в Байківцях. На сесії прийнято рішення щодо вирішення земельних питань, затверджено положення про громадські слухання в Байковецькій об’єднаній громаді, порядок конкурсного добору керівників закладів культури Байковецької сільської ради, згідно з яким трудові відносини оформляються у вигляді контракту терміном на 5 років. З метою належного виконання повноважень прийнято рішення затвердити штатну чисельність комунального господарства Байковецької сільської ради “Байковецьке” в кількості 5 працівників.« повернутися до списку новин