Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Народознавчий куточок "Бібліотека-оберіг народних традицій"

       У Байковецькій центральній сільській бібліотеці с.Лозова діє народознавчий куточок "Бібліотека оберіг народних традицій".  У даному куточку зібрані і представленні для огляду користувачів бібліотеки речі народного домашнього вжитку 19-20 століття. Захоплююча виставка переносить нас у минуле. Ми дізнаємося, як колись жили наші бабусі і дідусі.

        На бібліотечних поличках можна оглянути старовинний посуд: глечики для узвару чи молока, кувшин для вина, казанок для приготування гарячих страв, глиняні миски та дерев'яні ложки. Особливе місце у виставці займає веретено, на якому жінки пряли нитки і ткали з них полотно. Для прання білизни використовували магівницю, а для прасування залізну праску на вугіллі. Також для користувачів цікавими будуть нецки - це велика дерев'яна посудина у якій, за переказами бабусь, купали немовлят.

Виставка висвітлює ще багато різних цікавинок, тож ознайомитися з ними бібліотека запрошує всіх бажаючих завітати  до центральної книгарні.

     Директор Байковецької центральної сільської бібліотеки Наталя Володимирівна Руда народознавчий куточок "Бібліотека-оберіг народних традицій"  вважає візиткою бібліотеки і щиро вдячна усім користувачам, які долучаються до поповнення його старовинними речами.« повернутися до списку новин