Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Cемінар-практикум для керівників закладів освіти

22.11.17р. на базі Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум для керівників закладів освіти. Методичний захід розпочався вітальним словом директора школи Пульки О.З.

Завідувач методичного кабінету Загнибіда Н.М., аналізуючи Закон України «Про освіту»,  Концепцію НУШ, звернула увагу на нові підходи до управлінської компетентності та функції управлінської діяльності керівника закладу освіти.

Директор школи Пулька О.З. презентувала діяльність педагогічного та учнівського колективу за темою «Впровадження сучасних орієнтирів змісту управлінської компетентності керівника комунального закладу Байковецької ЗОШ І-ІІ ст.».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гущина Н.Р.  провела міні-тренінг «Дозвіл на впевнене управління» та анкетування  «Визначення якостей керівника». Перспективами розвитку Байковецької громади  та освіти поділився сільський голова Кулик А.Р.

Учні школи представили виховний захід з нагоди Дня Гідності і Свободи. Підсумки семінару підбили за круглим столом. « повернутися до списку новин