Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

У Шляхтинецькій амбулаторії – нове обладнання

27 квітня Шляхтинецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини Байковецької сільської ради перейшла на новий рівень якості та оперативності обслуговування пацієнтів – тут презентували біохімічний аналізатор крові, призначений для обслуговування мешканців Байковецької об’єднаної територіальної громади.

Програмне забезпечення аналізатора автоматизоване, що виключає можливість похибок через людський фактор впродовж усього процесу дослідження. Цей прилад значно полегшує роботу лікарів щодо встановлення точного діагнозу та призначення курсу лікування. Вартість цього обладнання та додаткових матеріалів становить близько 180 тисяч гривень з бюджету Байковецької сільської ради.

Нещодавно в Шляхтинецькій амбулаторії за кошт бюджету об’єднаної громади закінчено ремонт системи каналізування і водопостачання, встановлено бойлер для нагріву води. На восьмій сесії Байковецької сільської ради, 26 квітня ц. р., прийнято рішення щодо заміни вікон в Шляхтинецькій АЗПСМ.« повернутися до списку новин