Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Міжвідомчий українсько-угорський семінар «Формування відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики»

З 05 по 10 жовтня 2017 року в Угорщині в м. Балатоналмаді директор ЦСССДМ Оксана ЯРІШ та фахівець із соціальної роботи Зоряна КОВАЛЬ взяли участь у міжвідомчому українсько-угорському семінарі «Формування відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики».

Семінар відбувся завдяки ініціативі української громадської організації «Відкритий світ молоді» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Угорщини в Україні та проведено за активної участі Міністерства Людських Ресурсів Угорщини.

У освітньому заході взяло участь близько 100 спеціалістів служб у справах дітей, центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, закладів та установ системи освіти, охорони здоров’я, національної поліції, громадських організацій, що забезпечують роботу з дітьми і сім’ями з питань відповідального батьківства у різних регіонах України.

 Головним завданням семінару стало підвищення суспільної значимості питань формування у молодіпозитивного ставлення до сімейних цінностей, створення сім’ї та відповідального батьківства, а також створення умов для обміну досвідом з цих питань між спеціалістами на міжнародному рівні.

 « повернутися до списку новин