Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Кубок Тернопільського району з міні – футболу серед команд працівників органів місцевого самоврядування району 75 – річчю створення УПА

22 жовтня 2017 року в с.Великі Гаї відбулися змагання з міні-футболу серед команд працівників органу місцевого самоврядування. Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх проведенням здійснює відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію.

Склад команди 10 гравців. Ігровий склад команди 5 гравців (4+1). У ході матчу дозволялось проведення необмеженої кількості замін. Тривалість матчу два тайми по 10 хвилин з трьох хвилинною перервою. Змагання проводились по коловій системі.

Участь прийняли чотири команди: Тернопільська районна рада, Відділ освіти Тернопільської РДА, Великогаївська і Байковецька ОТГ.

За результатами:

Великогаївська ОТГ  1:3  Байковецька ОТГ,

Тернопільська районна рада  1:3  Відділ освіти Тернопільської РДА.

Поєдинок за ІІІ місце розпочали команди: Великогаївська ОТГ та Тернопільська районна рада.

Великогаївська ОТГ 4:1 Тернопільська районна рада

У фіналі боролися команди Байковецька ОТГ та Відділ освіти Тернопільської райдержадміністрації.

Байковецька ОТГ 1:0 Відділ освіти Тернопільської райдержадміністрації

ОТЖЕ,

І місце - Байковецька ОТГ

ІІ місце - відділ освіти Тернопільської РДА

ІІІ місце - Великогаївська ОТГ

Нагородження команд провів голова районної ради Андрій Галайко та начальник відділу молоді і спорту ТРДА Галина Галич. Командам-призерам були вручені кубки і грамоти.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман подарував командам дерев’яну карту Великогаївської ОТГ на згадку про перший кубок з міні-футболу, який був проведений у Великих Гаях.

 « повернутися до списку новин