Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Урок творчості

23 січня 2018 року завідувач центральної бібліотеки – філії села Байківці комунального закладу «Байковецька центральна сільська бібліотека» Паук Віра Михайлівна організувала урок презентації та творчості «Розфарбуй Біблію» у комунальні заклади: дошкільний навчальний заклад ясла – садок с. Байківці та Байковецька ЗОШ I – II ст.. Спочатку було представлено навчальну програму та календарно – тематичний план «Духовно – моральне виховання дітей дошкільного віку на християнський цінностях», який презентовано зав. садочка Шулик Оксані Ярославівні та директору школи Пульці Ользі Зіновіївні. 

Для дітей – розмальовки «Розфарбуй Біблію».

Мета уроку: залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати гарні емоції, допомогти виховати їх свідомими і відповідальними. Прагнення прищепити молодому поколінню любов до Біблії.

Усі ми знаємо і розуміємо що через малюнок, через палітру кольору діти передають свої відчуття, сприймання довкілля. Кожен учасник проявив фантазію для підбору правильних кольорів. Діти отримали величезне естетичне задоволення та насолоду від процесу, які точно знають, як себе розважити і поринути в інший світ, небуденний – світ фантазії та яскравих вражень, де немає місця негативу та сірості.

Крім того, беручи за звичку розмальовувати, -  діти з часом отримують кращі навички у моториці, цей процес допомагає сконцентруватися і відволіктися від повсякденних турбот.« повернутися до списку новин