Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Народний аматорський ансамбль танцю «Глорія Бай» представляв нашу  громаду на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі із  хореографічного мистецтва «GRAND SPRING FESTIVAL»

Народний аматорський ансамбль танцю «Глорія Бай» БК с. Байківці, балетмейстер Лілія Вельган представляв нашу  громаду на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі із  хореографічного мистецтва «GRAND SPRING FESTIVAL» м. Рівного 07 травня 2017 року.

Змагаючись у відповідних вікових категоріях і номінаціях наш колектив «Глорія Бай» посів І-ше місце (старша група) і ІІ-ге місце (молодша група).

Загалом у фестивалі взяли участь понад  25 колективів та 517 учасників. Це танцівники з Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Черкаської областей.

Змагання відбувалися два дні, з 10:00 до 18:00 години. 6 травня змагатимуться класична та сучасна хореографії, а 7 травня – народна та бальна. Початок конкурсної програми – о 10:00, а о 18:00 два дні поспіль глядачів порадував гала-концерт кращих виконавців та нагородження переможців.

Тим більше родзинкою фестивалю «Grand Spring Festival» було його журі, серед членів якого – відомий суддя телевізійного проекту «Танці з зірками», Народний артист України, професор Григорій Чапкіс; дворазова чемпіонка світу зі спортивно-бальних танців серед молоді, член журі проект «Маленькі гіганти» Олена Шоптенко; головний хореограф міста Рівного на телевізійному проекті «Майданс» Аліса Зайцева, провідний соліст балету Львівського національного академічного театру опери та балету ім.Крушельницької Сергій Мерзляков та інші не менш імениті гості.« повернутися до списку новин