Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Чи повинно сільськогосподарське ТОВ застосовувати РРО при наданні населенню послуг з перемолу зерна?

Пунктами 1 та 2 статті 3 Закону про РРО встановлено, що суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій чи безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг – зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Таким чином, враховуючи норми Закону про РРО, при наданні послуг з перемолу зерна населенню, сільськогосподарське ТОВ зобов’язане застосовувати РРО з роздрукуванням відповідних документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Водночас, РРО не застосовується у разі здійснення розрахунків винятково через банківські установи, а саме, шляхом перерахування коштів за надані послуги на розрахунковий рахунок сільськогосподарським ТОВ.

Додаткові консультації із даного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників (ЦОП) за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Тернопільська ОДПІ також нагадує, що до 1 травня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадянами за 2015 рік. Консультації, тренінги та надання практичної допомоги у ЦОПі, телефони для довідок: 43-46-10, 43-46-46.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ« повернутися до списку новин