Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Відбувся святковий концерт приурочений  Дню матері «Довіку матінку шануйте,свій найсвятіший оберіг»

14.05.2017 року в сільському клубі с.Стегниківці відбувся святковий концерт приурочений  Дню матері «Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг».

     До спільної молитви запросили настоятеля церкви Різдва Пресвятої Марії отця Мирослава.

Із словами подяки був запрошений сільський голова Анатолій Романович Кулик, який  побажав усім жінкам  добра, миру, злагоди, довголіття, а також разом із директором Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Яріш Оксаною Ігорівною вручили  подарунки багатодітним матерям.

Волонтерська група « Схід та Захід єдині» , а саме Василь Конько подякував громаді за велику підтримку та допомогу нашим захисникам на Сході держави, а автор та виконавець власних пісень, Роман Лотецький, виконав пісні матерям, які написав, перебуваючи в зоні АТО.

В святкуванні брали участь: ведучі Зоряна Дума, Віталій Бучок.  З вітальними словами для матерів , звернулись учні Стегниківської школи І-ІІ ступенів та дошкільнята.В концертній програмі брав участь , ансамбль»Джерело».Солістами були Люда Кіпибіда,Христина Каліщук, Олександр Чикалов, Ольга Олійник , Ольга Федотова учениця школ І-ІІ ступенів .Чоловічий склад ансамблю «Джерело» Маглевич Василь, Маглевич Михайло, Брегін Михайло, Олександр Чикалов. Із заключними словами привітання матерів та  подяки учасникам за проведення заходу виступила староста села  Марія Савіцька. На завершення в знак вдячності діти підготували  для кожної матері в залі вітальні листівочки з маленьким десертом.

 

Програму підготовили художній керівник Олександр Чикалов ,завідуюча клубу Дарія Карман.« повернутися до списку новин