Відбувся фестиваль СЕРПНЕВІ БАРВИ приурочений 25-ій річниці Незалежності України
У неділю 21 серпня 2016 року у Байковецькій об'єднаній територіальній громаді відбувся перший мистецький фестиваль об'єднаних територіальних громад "Серпневі Барви" приурочений 25-ій річниці незалежності України. З вітальним словом до гостей фестивалю звернулися голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, директор офісу реформ у Тернопільській області академік Академії будівництва України Віктор Литвинчук та начальник обласного управління культури Григорій Шергей. Кожне село, що входить до складу об'єднаної територіальної громади, представило вироби майстрів - умільців декоративно-ужиткового мистецтва. Не можна було не замітити твори місцевих талановитих художників. Особливу увагу приділили учасникам АТО, які проживають на території об'єднаної громади. Сільський голова Анатолій Романович Кулик із заступниками вручили їм памятні ордени "25 років Незалежності України" та грошові винагороди. Гостей свята розважали самодіяльні колективи та аматори Байковецької об'єднаної територіальної громади. Ближче до вечора дійство продовжили - аматарські колективи з Тернопільського району та області, Любов та Тетяна Шарган, Василь та Ірина Хлистун, заслужений артист естрадного мистецтва України Юрій Футуйма, та заслужені артисти України Павло Мрежук та Оксана Пекун. Дорослих гостей фестивалю безкоштовно пригощали медовухою та запеченими кабанчиками, а підростаюче покоління порадували надувними кульками, батутами. Візитною карткою свята була вишиванка.
За детальною інформацією про фотозвіт свята можна ознайомитися за аресою https://bsr1653.gov.ua/photo/