Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

День чистого довкілля

В сучасному розвиненому й повному всіляких новітніх технологій світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно охороняти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки. Пам’ятати про це потрібно кожного дня, кожної години, і все ж для нагадування про це відвели спеціальний день.

 

Сьогодні День довкілля органічно увійшов у наше життя.

На території  Байковецької сільської ради  День довкілля відбувся 04 квітня 2017 року.  Працівники  Байковецької сільської ради провели заходи із збереження та відновлення навколишнього середовища -  ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання прилеглих та закріплених на території села підприємств, територій узбіччя, наведення порядку на території сільської ради.

Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля»  Байківчани підтримують щороку. Це гарна нагода  пригадати людям, що природу потрібно берегти, а не засипати її тонами сміття.

 

Громадськість також закликається до наведення санітарного стану біля своїх будинків та присадибних ділянок. В цілому, це дає позитивний результат та вноситься вагомий внесок  у справу збереження  навколишнього середовища, унеможливлення його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля нашого рідного села.« повернутися до списку новин