Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

18 квітня 2018 року у залі засідань БК с. Байківці відбувся круглий стіл з питань зайнятості

В рамках співпраці з Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, та на запрошення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 18.04.2018 року керівництво, начальники відповідальних відділів, громадськість та зацікавлені громадяни прийняли участь у круглому столі з питань зайнятості в приміщенні залу засідань сільської ради.

Директор центру зайнятості Анатолій Куриляк для учасників круглого столу провів презентацію соціальних послуг служби зайнятості. Ознайомив із можливими напрямками співпраці в контексті організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Представив роботу Бізнес-інкубатора, який знаходиться в приміщенні центру зайнятості. Запропонував жителям громади для ознайомлення із роботою служби зайнятості скористатись такими послугами, як професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, підтвердження результатів неформального навчання, а також отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Порядок денний:

1.   Можливості співпраці установ і організацій з питань праце забезпечення в аспекті реформи децентралізації

2.   Мале підприємництво як важливий фактор організації зайнятості сільського населення.

3.   Координація дій з детінізації робочої сили.

 

Заступник сільського голови Віктор Пулька ознайомив із перспективою створення умов для організації роботи віддаленого робочого місця фахівців центру зайнятості в приміщенні ЦНАПу сільської ради до кінця поточного року.

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксана Яріш обговорила питання сприяння зайнятості осіб для задоволення соціальних потреб жителів громади. 

Жителі громади, які були присутні на заході, цікавились можливостями працевлаштування та професійного навчання за сприянням центру зайнятості.

Учасники круглого столу узгодили шляхи подальшої співпраці з питань працезабезпечення в аспекті реформи децентралізації.

 

 « повернутися до списку новин