Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Конкурс на кращу розмальовку для тих, хто вже почав розмальовувати або лишень збирається поринути у світ кольору, емоцій та уяви, - оголошено у Байківцях.

У центральній бібліотеці – філії села Байківці комунального закладу «Байковецька центральна сільська бібліотека» оголошено конкурс на кращу розмальовку, який триватиме протягом літніх канікул, ініціатором є завідувач бібліотеки Паук Віра Михайлівна. Участь можуть взяти дітки дошкільного та шкільного віку, які розфарбовуватимуть щодня з 12:00 до 19:00. Все, що потрібно – це бажання, хороший настрій, кольорові фарби, олівці, фломастери. Кожен учасник може дати назву своїй замальовці.

Адже розмальовувати люблять не лише  діти, а й «дорослі діти» які точно знають, як себе розважити і поринути в інший світ, небуденний – світ фантазії та яскравих вражень, де немає місця негативу та сірості.
Крім того, наукою доведено, що практика малювання або хоча б розфарбовування (бо ж малювати -  не всім дано) має оздоровчий, заспокійливий ефект. Вона також стимулює ті області мозку, які відповідальні за моторні навички та почуття творчості. Психологи запевняють, що коли ми розфарбовуємо щось, то задіюємо обидві півкулі мозку. Логіка допомагає підібрати колірний ескіз, а творча частина навчає вмінню співставляти кольори.

Крім того, беручи за звичку розмальовувати, -  ви з часом отримаєте кращі навички у моториці, цей процес допомагає сконцентруватися і відволіктися від повсякденних турбот.


 « повернутися до списку новин