Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

У Байківцях безкоштовно обстежують зір

25 травня керівник громадської організації “Ваш зір” у Тернопільській області Софія Гнідь з асистентом Іриною Мудрою в рамках соціальної програми “Добре бачу” провели безкоштовне обстеження зору байківчан на базі ФАПу с. Байківці.

— ГО “Ваш зір” запланувала проведення безкоштовного обстеження зору сільського населення в усій Тернопільській області, — розповіла окуліст Софія Гнідь. — Зараз, зокрема, програма впроваджується у Тернопільському районі. Це, передусім, профілактичні, інформативні заходи. Наша цільова аудиторія — малозабезпечені, соціально незахищені, люди похилого віку, школярі, вчителі, ті, хто з певних причин не може дозволити собі огляду в окуліста. Ми проводимо перевірку гостроти зору, вимірювання очного дна. Очний тиск вимірюватимемо незабаром на базі Баворівської дільничної лікарні, оскільки там є для цього відповідні умови. Якщо виявляємо порушення зору, надаємо пацієнтам направлення до лікаря. Для нас ця робота корисна, бо ми — молоді фахівці, тож це вдала практика, а людям у селі зайвий раз обстежити зір теж вигідно.

Про проведення безкоштовної діагностики представники ГО “Ваш зір” попереджають заздалегідь – через сільську раду, ФАП, відповідні оголошення просять давати священиків у церкві, анонси є і на інформаційних таблицях населених пунктів. « повернутися до списку новин