Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

З 4 листопада по 24 грудня 2016 року учні шкіл Байковецької сільської ради брали участь у ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо не зупинятись на досягнутому.

 

І місце з правознавства – Флисник Анастрасія  Володимирівна Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Яцюк О.С.

І місце з хімії - Скорик Ірина Андріївна Шлятинецька ЗОШ I-II ст. вчитель Іваніцька О.І.

І місце з фізики - Флисник Анастрасія  Володимирівна Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Романів Т.В.

І місце з фізики – Бутрин Устим Васильович НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Вчитель Шемеля М.А.

І місце з математики – Уніят Оксана Володимирівна НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Іванко Т.М.

І місце з інформаційних технологій - Флисник Анастрасія  Володимирівна Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Романів Т.В.

ІІ місце з географії - Крет Віталій Володимирович НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Логін Г.В.

ІІ місце з української мови та літератури – Крет Юлія Володимирівна НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Бабяк Д.С.

ІІ місце з біології - Чирський Святослав Володимирович Стегниківська ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Німко І.Ю.

ІІІ місце з правознавства – Скорик Ірина Андріївна Шлятинецька ЗОШ I-II ст. вчитель Левчук К.І.

ІІІ місце з фізики – Каліщук Владислав Олегович «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Шемеля М.А.

ІІІ місце з фізики – Крет Віталій Володимирович «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Шемеля М.А.

ІІІ місце з української мови та літератури- Босюк Тетяна Ярославівна Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Сьомер Г.М.

ІІІ місце з англійської мови – Вовк  Лілія Ігорівна «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Прус Н.Б.

ІІІ місце з історії – Лесюк Христина Петрівна Шлятинецька ЗОШ I-II ст. вчитель Левчук К.І.

ІІІ місце з історії – Рудий Михайло Юрійович НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Кулинич А.Я.

ІІІ місце з астрономії – Уніят Оксана Володимирівна НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель Шемеля М.А.

ІІІ місце з біології-  Босюк Тетяна Ярославівна Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. вчитель Пулька О.З.



« повернутися до списку новин