БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 09.11.2022 16:33
Кількість переглядів: 160

Умови продажу об’єкта малої приватизації

комунальної власності Байковецької сільської ради

(автомобіль   легковий-загальний хетчбек CHERY ТIGGO 2,

2020 року випуску, державний реєстраційний номер ВО4986СХ)

У відповідності до положень ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», положень «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 432 від 10.05.2018р. з урахування протоколу засідання аукціонної комісії аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Байковецької сільської ради № 2 від 03.11.2022 року.

 

1. Організатор аукціону:

 

Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області (47711, Тернопільська область, Тернопільський район, село Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, код ЄДРПОУ 04394846).

 

1.1. Координати організатора аукціону: адреса:

47711, Тернопільська область, Тернопільський район, село Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, код ЄДРПОУ 04394846;

контакти комісії:                  тел. (097) 775 - 65 - 00;

контактна особа – староста Ангелівського старостинського округу Байковецької сільської ради                         Сандлак Володимир Михайлович;

електрона адреса:                 bsr-anhelivka@ukr.net.

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності Байковецької сільської ради, а саме: автомобіль   легковий-загальний хетчбек CHERY ТIGGO 2, 2020 року випуску, державний реєстраційний номер ВО4986СХ: понеділок - п’ятниця з 08.00 год. по 16.00 год. за адресою Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Романівка, вул. Т.Шевченка, 4.

 

2). Інформація про об’єкт малої приватизації комунальної власності:

2.1. Опис об’єкта продажу:

 - автомобіль:                                      - легковий-загальний хетчбек CHERY ТIGGO 2,

 - рік випуску                                      - 2020,

 - державний реєстраційний номер - ВО4986СХ,

 - VIN                                                  - код LVVDB11BXME003097,

 - об’єм двигуна                                 - 1497,

 - коробка передач                              - механіка 5 ст.,

 - вага                                                   - 1590 кг,

 - колір                                                 - коричневий,

 - паливо                                              - бензин,

 - привід                                              - передній,

 - витрати палива                               - 8 л/100 км.,

 - пробіг                                               - 16854 км.,

 - форма власності                              - комунальна,

 - власник – Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області.

 

2.2. Балансоутримувачем об’єкта продажу являється Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області, 04394846, адреса: 47711, Тернопільська область, Тернопільський район, село Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, тел. (0352) 29 – 62 - 00).

 

3) Інформація про аукціон:

 

Рішення сесії Байковецької сільської ради від 18 лютого 2022 року № 8/22/15 «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2022 році» (зі змінами).

 

3.1. Спосіб проведення аукціону - аукціон без умов.

Дата проведення аукціону: 07.12.2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;

Стартова ціна об’єкта: 38470.00 грн. (тридцять вісім тисяч чотириста сімдесят гривень 00 копійок). (Звіт про оцінку № 39/10/22 від 02 листопада 2022 року розроблений СПД ФО Мазур М.С.)

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 384.70 грн. (триста вісімдесят чотири три гривні 70 копійок).

Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта нерухомого майна, а саме: 3847.00 грн. (три тисячі вісімсот сорок сім 00 копійок).

Розмір реєстраційного внеску становить: 0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 1300 грн. (одна тисяча триста гривень 00 копійок).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону. У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.

3.2. Аукціон проводиться відповідно до «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

До участі в аукціонні не допускаються особи на яких поширюються обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

 - документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

 - остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському банку, на рахунок, оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

3.4. За результатом проведення аукціону, здійснити продаж об’єкта малої приватизації комунальної власності Байковецької сільської ради автомобіль: легковий-загальний хетчбек CHERY ТIGGO 2, 2020 року випуску, державний реєстраційний номер ВО4986СХ.

3.5. З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, (у відповідності до ст.26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:

1) несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;

2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;

3) подання неправдивих відомостей;

4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;

5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованого об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.

На вимогу однієї із сторін договір купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.

У разі розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в комунальну власність.

Контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного за результатом проведення аукціону здійснює орган приватизації – виконавчий комітет Байковецької сільської ради.

Орган приватизації – виконавчий комітет Байковецької сільської ради зобов’язаний вимагати від нового власника виконання зобов’язань, зазначених договором купівлі-продажу об’єкта приватизації, а в разі їх невиконання застосовувати до нього санкції, вид та розмір яких повинно бути відображено у договорі, укладеному за підсумками проведення аукціону.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь