БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Грант 150 000 грн і поїздка в Париж для жінок-підприєців. Актуально до: 24.03.24

Дата: 22.02.2024 09:34
Кількість переглядів: 125

Фото без опису

Конкурс «Створено жінками - 2024», крім грошової допомоги на розвиток власної справи та поїздки, надасть усім фіналісткам консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті.

Премія має на меті підтримку та розвиток жіночого підприємництва в Україні, просування ґендерної рівності та сприяння сталому економічному зростанню.

Для кого?

В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну.

На момент подачі документів компанія має працювати мінімум 3 місяці і мати певні результати.

Критерії оцінювання

Кожна заявка оцінюється за такими критеріями:

  • оригінальність і мета бізнесу;
  • стратегічне бачення;
  • якість презентації.

Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі

Результат

Переможниця премії отримає 150 000 грн на розвиток власної справи, поїздку в Париж та членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті, а всі фіналістки — грошові премії та консультаційну підтримку проєктів.

Термін подачі

До 23:59 год 24 березня 2024 року

Які документи потрібно подати?

Для участі потрібно заповнити просту онлайн-заявку на сайті womanccifu.com та додати наступні файли:

  • Презентація кандидатки та її проекту: досвід роботи, основні досягнення, проект розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок у форматі ppt)
  • Відео про компанію і проект (на 2-3 хвилини)
  • Офіційний реєстраційний документ

Про конкурс

Конкурс “Створено жінками” — це ініціатива, яка підтримує активних українських підприємиць. За 6 років існування премії участь в конкурсі взяли 700 бізнес-леді з різних регіонів України.

Близько 30 жінок отримали грошові премії та нагороди за ці роки — більше 800 тисяч гривень від @cci_france_ukraine та спонсорів-членів Палати.

Сфери, в яких були представлені жіночі бізнеси — освіта, медицина, створення ефірних олій та натуральної косметики, виробництва харчів та очищення води, сміттєпереробні станції, кіностудії, виготовлення меблів, розроблення настільних ігор тощо.

Але не лише гроші є мотивацією для участі підприємиць для участі в конкурсі! Адже фіналістки також отримали консультаційну підтримку та безцінні зв’язки із представниками великого бізнесу.

Конкурс створений у 2019 році за ініціативи комітету бізнес-леді франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) та відбувається вже 6-й рік поспіль.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь