Тема зустрічі – водовідведення

Учора у залі засідань Байковецької громади відбулася зустріч мешканців масиву Гаї-Ходорівські з представниками Комунального підприємства «Тернопільводоканал», зокрема його директором Володимиром Кузьмою, і директором комунального підприємства «Байковецьке» Анатолієм Жейновим.
У ній також взяли участь керівники громади – секретар сільської ради Юлія Турчманович, перший заступник сільського голови Микола Дума, заступник Віктор Пулька і начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та будівництва Олександр Лебедєв.
Головне питання порядку денного – водовідведення.
Зустріч мала діловий і конструктивний характер. Незважаючи на певні розбіжності, сторони знайшли консенсус у вирішенні цього питання.