Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються при задоволенні запиту на інформацію

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сесії сільської ради

«20» вересня 2016 року № 204

 

ПОРЯДОК
відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються при задоволенні запиту на інформацію

 

       1. Цим Порядком визначається механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Байковецькою сільською радою при задоволенні запитів на інформацію, у разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок.

         2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (далі - Порядок), застосовується у випадку, коли Байковецька сільська рада є належними розпорядниками інформації.

         3. Плата за копіювання та друк не стягується при наданні відповіді на запит:

        3.1. запитувачу інформації, що становить суспільний інтерес. Належність інформації до такої, що становить суспільний інтерес   встановлюється судом, якщо інше не передбачено законом;

         3.2. особі в разі надання інформації про неї.

     4. Відшкодування запитувачами інформації, фактичних витрат на копіювання або друк документів, здійснюється у разі виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки.

        5. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається керівником фінансово – господарського відділу та керівником структурного підрозділу, у володінні якого знаходиться запитувана інформація, в межах граничних норм витрат, затверджених Кабінетом Міністрів України.

      6. До розміру відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, також враховуються витрати, пов’язані із скануванням або іншою комп’ютерною обробкою цих документів.

       7. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється протягом 30 календарних днів у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача (зразок рахунку додається).

     8. Повідомлення запитувача про порядок відшкодування фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів здійснюється в спосіб, зазначений у заяві на отримання інформації, надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

Зразок рахунку