Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються при задоволенні запиту на інформацію

Додаток 3

до Рішення сесії сільської ради

від «20» вересня 2016 року № 204

 

РОЗМІР
    фактичних витрат на копіювання
, сканування (цифрове копіювання) або друк документів, що надаються при задоволенні запиту на інформацію  
(нова редакція)

 

  1. Просте копіювання або друк однієї сторінки документа формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) 0,07 відсотка розміру мінімальної заробітної плати* за виготовлення однієї сторінки.

 

  1. Сканування (цифрове копіювання) однієї сторінки документа формату А4 та меншого розміру 0,02 відсотка розміру мінімальної заробітної плати* за виготовлення однієї сторінки.

 

  1. Просте копіювання або друк однієї сторінки документа формату А3 (в тому числі двосторонній друк) 0,14 відсотка розміру мінімальної заробітної плати* за виготовлення однієї сторінки.

 

  1. У разі простого копіювання або друку однієї сторінки документа іншого формату розмір витрат визначається шляхом множення на коефіцієнт, тотожний коефіцієнту відношення формату А4 до формату, що копіюється або видруковується, але не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати* за виготовлення однієї сторінки.

 

  1. Визначений відповідно до пунктів 1, 3, 4 розмір витрат збільшується шляхом множення у разі виготовлення документа шляхом копіювання чи друку з необхідністю виокремлення або приховування інформації з обмеженим доступом - на коефіцієнт 4, але не більше 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати* за виготовлення однієї сторінки.

 

 

 

* Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друку документів.