A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
БАЙКОВЕЦЬКА ГРОМАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

Відділення соціальної допомоги вдома

ПОЛОЖЕННЯ про Відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру утворилось для надання соціальних послуг за місцем проживання/перебування одиноких, одиноко проживаючих громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язкуз частковою втратою рухової активності (мають III, IV, V групи рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:

  • похилого віку;
  • інвалідів (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу та постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;
  • хворих ( з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці).

Відділення не здійснює надання соціальних послуг громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Право на позачергове надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома мають одинокі ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», жертви нацистських переслідувань, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1,2, і 3 категорії особи, депортовані за національною ознакою.

Відділення соціальної допомоги вдома очолює завідувач, який призначений на посаду директором територіального центру, та має у штатному розписі 5 соціальних робітників.

За період роботи з 02.02.2018 до 30.03.2018 року виявлено та взято на соціальне обслуговування 85 осіб для надання різнопланових соціальних послуг вдома. Складено індивідуальний план роботи соціального робітника з кожним окремим випадком, відповідно докартки визначення індивідуальних потреб.

 Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення громади з донесенням інформації відносно спектру надання соціальних послуг, підвищення їх якості та доступності.

Здійснено 3 виїзди до громадян за усним зверненням для надання соціальних послуг без взяття  на соціальне обслуговування.

Проведено захід з метою соціалізації старшого покоління та інтеграції в суспільство спільно із дітьми за участі бібліотекарів та Відділу культури туризму молоді і спорту Байковецької сільської ради.

До Великодніх Свят підготовлено для підприємців громади листи-відношення для спільної організації продуктових наборів для наповнення великодніх кошиків, Байковецькою сільською радою закуплено продукти та спільно із соціальними робітниками  сформовано кожній людині необхідний набір продуктів.

За маленький проміжок часу нашої роботи уже надано великий спектр послух, особи які перебувають на обслуговуванні відчувають зміни і з вдячністю вислолюють свою позицію.

На найближчий час плануємо спільні подорожі одиноких осіб по відвідуванню святих місць, а також організацію плетіння вінків до святкування Божого тіла.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь