Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Новорічні пригоди  Сніжниці

29 грудня 2017 року в танцювальному залі будинку культури с. Байківці відбулося казкове дійство «Новорічні пригоди  Сніжниці». 

В основі сюжету казки головна героїня Сніжниця, роль якої виконувала Генсьорська Анастасія, задурманена телевізійною рекламою, потрапляла в різні пригоди:  її викрадали бандити , роль яких виконували  Горак Р. та Букартик Д.; жила вона і в принца заморського (Гуменний В.); брала участь у конкурсі краси , директор ( Петрій Н.); її  віддавали в школу  ( роль учителя англійської мови зіграв Гарбуз Н.), але нічого не допомагало. Та врешті -  решт  чудо таки сталося : Сніжниця , завдяки чарам Казкової феї (Чорняк М.) одужала. Про новорічні  пригоди на святі розповіла Чарівниця ( Касарда А.). Головними героями  дійства  були  Дід і Баба ( Гриців В. та Гетьман Я.), які  і зліпили казкову героїню Сніжницю.

На святі звучали пісні у виконанні  Генсьорської А., Касарди А., Гетьман  Я. та Гриців В.

Під час заходу діти, а також сімейні пари,  мали  змогу пограти різноманітні ігри, взяти участь у конкурсах, проявити свою винахідливість і, звичайно ж , виграти подарунки.

Родзинкою свята став виступ учасників танцювального колективу «Лорелей» під керівництвом Марії Ленько.  Вони подарували глядачам   танцювальну композицію «Добро і Зло» та  «Циганський танець».

Ще один танцювальний подарунок глядачам зробила  Паук Роксолана, яка виконала запальний «Брейк-данс».

Завершилося  святкування  фінальною піснею «Новий рік іде по землі», у виконанні  всіх  учасників  казкового дійства.

Атмосфера заходу була святковою, адже на порозі нас чекають Різдвяні свята. Отож, пригоди продовжуються…. Веселих всім Різвяних  свят!.« повернутися до списку новин