Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Із днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці !

ШАНОВНО ГРОМАДО!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
 

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

 

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
 

Сердечно бажаю усім козацького здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, наснаги у відродженні кращих національних традицій та наснаги на успішні починання на користь Вітчизни. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, та Дня захисника України  запрошую усіх  14 жовтня о 16:00 на святковий концерт, який відбудеться в селі Дубівці на подвір’ї школи.

 

З повагою,

сільський голова                                                                                                                         А.Р.Кулик

 

село Байківці 

2017« повернутися до списку новин