Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Семінар « Реалізація принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на місцевому рівні в розрізі процесів децентралізації»

27 вересня 2016 року в м. Тернопіль в конференц - залі №2 готелю «Тернопіль» відбувся семінар на тему: « Реалізація принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на місцевому рівні  в розрізі процесів децентралізації».

Актуальні напрямки гендерної політики розкрила Олена Суслова - консультант з питань Програми USAID «РАДА: відповідальність , підзвітність, демократичне парламентське представництво» та асистент Програми Олена Іллясевич.

У заході взяли участь : Чорний Ігор Володимирович - начальник відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей, реалізації молодіжних програм управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Зварич Соломія Василівна - головний спеціаліст відділу культури , туризму, молоді та спорту Байковецької об’єднаної територіальної громади та керівники інших підрозділів Тернопільської області.

На фото: Зварич Соломія, Суслова Олена, Іллясевич Олена.

В процесі семінару розглянули такі питання: повноваження місцевих органів виконавчої влади з реалізації гендерної політики в розрізі процесів децентралізації та окремі питання гендерної політики – локалізація Національного плану дій на реалізацію Резолюції РБ ООН 1325.« повернутися до списку новин