Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

23 лютого 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, військового обліку та з питань цивільного захисту Байковецької сільської ради Сосульська В.М. взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації», який відбувся  в актовому залі Тернопільського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області. Захід організовано фахівцями Тернопільського РВ Управління. Для участі у засіданні круглого столу було запрошено посадових осіб Управління ДСНС України у Тернопільській області, представників органів об’єднаних територіальних громад Тернопільського району, Тернопільської РДА, з метою проведення консультацій та обміном досвіду органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, розвитку місцевої пожежної охорони та цивільного захисту.

Під час засідання обговорювались концептуальні питання щодо удосконалення проблемних питань цивільного захисту та функціонування місцевої пожежної охорони у Тернопільському районі в умовах децентралізації. 

Підсумовуючи роботу круглого столу, усі присутні зійшлися на тому, що для досягнення високих результатів потрібно залучати для цієї роботи як найбільше коло фахових спеціалістів, частіше проводити зустрічі та обмінюватися досвідом. Всі присутні визначили проблемні питання, які потребують до опрацювання та визначили шляхи їх вирішення.« повернутися до списку новин