Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Делегація директорів районних та міських будинків культури Тернопільської і Львівської областей

   25 жовтня 2016 року в Байковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулася  зустріч з делегацією директорів районних та міських будинків культури Тернопільської і Львівської областей.

В процесі зустрічі обговорили роботу закладів культури, а також розглянули проблеми та успіх розвитку галузі в умовах децентралізації влади.

На фото: Директор Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно - освітньої роботи Р.П.Береза, завідувач бібліотеки -філії с.Шляхтинці Н.М.Винярчук, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Р.І.Сушко.

 

Львів’яни підкреслили, що вражені розвитком нашого  мистецтва, професійний підхід до роботи керівників та учасників колективів, які знаходиться на високому професійному рівні.

         На сцені Будинку культури села Байківці для  гостей відбулась концертна програма «Байковецькі фестини», де виступили таланти нашої громади . Колективи зачарували присутніх чудовим танцем та співом, за що і були нагороджені бурхливими оплесками.

На фото: Директор Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно - освітньої роботи Р.П.Береза, перший заступник сільського голови М.А.Дума.

 

На фото: Директор Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно - освітньої роботи Р.П.Береза,  заступник сільського голови В.В.Пулька.

 

На фото: Директор Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно - освітньої роботи Р.П.Береза, перший заступник сільського голови М.А.Дума, заступник сільського голови В.В.Пулька.« повернутися до списку новин