Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

« Креативна Європа»

31 жовтня 2017 року обласною державною адміністрацією спільно з Національним бюро програми Європейського Союзу в м. Тернополі відбувся семінар-тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС « Креативна Європа».

Керівник Національного бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні Юлія Федів розповіла про усі грантові можливості для українських організацій в країні та за кордоном. В цьому заході взяла участь головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Світлана Гаврилюк.

   Отож,   «Креативна Європа» - одна з найбільших європейських програм, яка зараз підтримує Україну.  Вона є механізмом фінансування та розширення міжнародної співпраці для усіх, хто працює в культурній сфері і креативній індустрії ,  має ідеї цікавих проектів . Для нас, звичайно, це дуже цікаво, оскільки ми бачимо, що такі країни, як Польща, Чехія чи Словаччина ,  отримували величезні кошти від Європейського Союзу на розвиток різноманітних своїх проектів, насамперед культурних. « повернутися до списку новин