Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

День математики

15 березня у НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбувся День математики, який підготували учителі математики Бучок О. С., Іванко Т. М. та Шемеля М. А. разом із учнями. До школи в гості завітало веселе Кенгурятко (роль якого виконала учениця 9 класу Алексеєв Андріана) – символ міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Поважний гість запросив усіх шанувальників цариці наук у цікавуподорож на всюдиході до чарівної країни – Математики. Учасники свята мандрували нескінченними просторами цього краю, знайомились з можливостями та секретами, ресурсами та багатством Математики та демонстрували свої знання з предмета.

Розпочався День математики із вікторини, яку провів гість-Кенгуру. Учням пропонувалися цікаві логічні задачі, за правильне розв’язання яких Кенгуру нагороджував учасників призами – повітряними кульками. Учні та вчителі дали інтерв’ю, під час якого вони розповіли про своє ставлення до математики та поділились цікавими історіями, які трапились із ними на уроках з цього предмета.

Урочисте відкриття свята відбулось в актовій залі навчально-виховного комплексу. У гості до школярів завітав Незнайко (шестикласник Маличок Максим), який стверджував, що математика у житті зовсім не потрібна. Кенгуру взяв на себе завдання переконати Незнайка, що математика потрібна усюди та в кожній професії. У цьому звірятку допомогли дев’ятикласники: ландшафтний дизайнер (Чорна Катерина), приватний підприємець (Саланський Денис), маляр (Супрун Діана), педіатр (БіляникМарія) та кухар (Миц Аліна). Представники різних галузей людської діяльності просили допомоги в учнів – з допомогою нехитрих математичних операцій розв’язати їхні професійні проблеми. За допомогу школярі отримали солодкі гостинці.

Завершилося свято написанням конкурсних завдань Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». День був веселим та цікавим і запам’ятався учасникам дійства.« повернутися до списку новин