Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Тернопільський обласний академічний театр актора і ляльки представив виставу «Козацькі вітрила»

Щороку 9 березня уся країна вшановує пам'ять генія українського народу, видатного поета й прозаїка, майстерного художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Ця традиція існує і у Тернопільському обласному академічному театрі актора і ляльки показом героїко – патріотичних вистав, яку 9 березня 2017 року презентували у Байковецькому будинку культури.

Надзвичайно гордився приналежністю до козацтва Шевченко. Саме тому, він так натхненно оспівував славнозвісних запорожців у своїх творах, і не дивно, що образ козака є одним із основних у його поетичному доробку. Дуже влучним у шевченківські дні є показ героїчної казки – легенди «Козацькі вітрила».

Автор вистави Заслужений діяч мистецтв України, тернопільський письменник - Богдан Мельничук та режиссер театру актора і ляльки, Заслужений артист України - Володимир Михайлович Лісовий.
Художники – О. Федун, В. Якубовський.

Інсценізація в казковій формі розповідає про героїчну боротьбу українського козацтва, величні подвиги, славне минуле України, і звичайно це сприяє духовному вихованню підростаючого покоління. Спектакль у першу чергу адресований дітям шкільного віку, а також їхнім батькам і вчителям.

Глядачі отримали приємний перегляд та незабутні враження від побаченого.

Дякуємо за естетичну насолоду.

                                                                                                          Христина Ганущак

 « повернутися до списку новин