Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

День захисту дітей у Байковецькій об'єднаній територіальній громаді

День захисту дітей в Байковецькій обєднаній територіальній громаді

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, відділ культури, молоді та спорту, служба у справах дітей Байковецької об’єднаної територіальної громади спільно із Тернопільським міськрайонним центром зайнятості взяли участь в урочистому відкритті та проведенні заходів у пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку дітей у с. Лозова. За сприяння керівництва ОТГ, перебування дітей у таборі організовано на високому рівні: відбувається довіз дітей з навколишніх шкіл, передбачені цікаві екскурсії, хороший рівень харчування та змістовна робота в загонах.

Також 1 червня шестеро дітей Байковецької ОТГ взяли участь у патріотичному флешмобі під гаслом: «Діти світу проти війни» у Тернополі.
Учасники – діти з Любуського воєводства  та м. Зелена Гура Республіки Польща та діти учасників АТО з Тернопільщини – на набережній тернопільського ставу танцювали, запускали в небо синьо-жовті повітряні кульки. Після виконання пісні у небо випустили декоративних голубів – символи миру.

Взяв участь у флешмобі і голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
«Ми — за мир, і цей захід це вкотре доказує!», — констатував очільник краю.

 « повернутися до списку новин