БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

ФОЛЬК МЮЗІК

Дата: 21.10.2016 11:56
Кількість переглядів: 1383

        Наприкінці літа, коли у вихідні дні пану­вала по-справжньому літня спекотна по­года, до Байковецької територіальної громади на фестиваль «Серпневі бари» заві­тали незвичні гості – знімальна група Першого національного те­леканалу, зокрема відомої музичної телепередачі «Фольк Мюзік» на чолі з її ведучою на­родною артисткою України Окса­ною Пекун.  Чи­мало жителів добре знають про цю музичну телепе­редачу та не раз захоп­люва­лися творчістю фольклорних аматорських ко­лективів з різ­них регіонів України, котрі були гостями цієї програми.

Фото без опису

Саме 18 жовтня 2016 року жіночий вокальний ансамбль «Байківчанка» та гурт «Крута Вежа» БК села Байківці, керівник Павло Баган прийняв участь у записі телепередачі.

Фото без опису

– Дуже багато людей зна­ють про нашу програму «Фо­льк-мюзік». Протягом багато років ефірів телепередачі ми побу­вали в усіх регіонах нашої краї­ни, багато чого довелося прос­лу­ха­ти, відібрати з-поміж усьо­го не­пов­торне, автентичне, при­та­манне суто тій місце­вості, де проводили записи, – роз­по­відає пані Оксана. – Ви­би­ра­ємо ті народні пісні, які є сьо­годні маловідомі, але все-таки притаманні певному ре­гіону, а не запозичені, нама­гаємося обро­бля­ти їх у попу­лярних естра­дних жанрах: або це рок-версія, опе­ра чи будь-який інший вид оброб­ки, або, як ка­жуть, кавер-вер­сія. Робимо це для того, щоб да­ти пісням нове життя. Бу­ває, що слухаю пісню і від­­чуваю, що во­на взята, наприк­лад, із За­по­ріжжя чи Івано-Франків­ська, Карпат.  Ми не шукаємо автор­ську, шукаємо народну пісню, яка здатна зачепити за живе і водночас зможе отри­ма­ти но­ве життя у кавер-версії.  

Фото без опису

Дуже важко було зди­ву­вати маловідомими піс­ня­ми пані Оксану, котрій про­тягом стількох років існування програми довело­ся почути їх си­лу-силенну. Проте з-поміж різ­но манітного реперту­ару «Байківчанки» для виконання у про­грамі «Фольк-мюзік» Павло Баган запропонував виконати українську народну пісню «Розвеселим родину» і цю ж пісню у сучасній обробці виконав гурт «Крута Вежа»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь