БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

ФОЛЬК МЮЗІК

Дата: 21.10.2016 11:56
Кількість переглядів: 1349

        Наприкінці літа, коли у вихідні дні пану­вала по-справжньому літня спекотна по­года, до Байковецької територіальної громади на фестиваль «Серпневі бари» заві­тали незвичні гості – знімальна група Першого національного те­леканалу, зокрема відомої музичної телепередачі «Фольк Мюзік» на чолі з її ведучою на­родною артисткою України Окса­ною Пекун.  Чи­мало жителів добре знають про цю музичну телепе­редачу та не раз захоп­люва­лися творчістю фольклорних аматорських ко­лективів з різ­них регіонів України, котрі були гостями цієї програми.

Саме 18 жовтня 2016 року жіночий вокальний ансамбль «Байківчанка» та гурт «Крута Вежа» БК села Байківці, керівник Павло Баган прийняв участь у записі телепередачі.

– Дуже багато людей зна­ють про нашу програму «Фо­льк-мюзік». Протягом багато років ефірів телепередачі ми побу­вали в усіх регіонах нашої краї­ни, багато чого довелося прос­лу­ха­ти, відібрати з-поміж усьо­го не­пов­торне, автентичне, при­та­манне суто тій місце­вості, де проводили записи, – роз­по­відає пані Оксана. – Ви­би­ра­ємо ті народні пісні, які є сьо­годні маловідомі, але все-таки притаманні певному ре­гіону, а не запозичені, нама­гаємося обро­бля­ти їх у попу­лярних естра­дних жанрах: або це рок-версія, опе­ра чи будь-який інший вид оброб­ки, або, як ка­жуть, кавер-вер­сія. Робимо це для того, щоб да­ти пісням нове життя. Бу­ває, що слухаю пісню і від­­чуваю, що во­на взята, наприк­лад, із За­по­ріжжя чи Івано-Франків­ська, Карпат.  Ми не шукаємо автор­ську, шукаємо народну пісню, яка здатна зачепити за живе і водночас зможе отри­ма­ти но­ве життя у кавер-версії.  

Дуже важко було зди­ву­вати маловідомими піс­ня­ми пані Оксану, котрій про­тягом стількох років існування програми довело­ся почути їх си­лу-силенну. Проте з-поміж різ­но манітного реперту­ару «Байківчанки» для виконання у про­грамі «Фольк-мюзік» Павло Баган запропонував виконати українську народну пісню «Розвеселим родину» і цю ж пісню у сучасній обробці виконав гурт «Крута Вежа»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь