Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Майстер – клас “Виготовлення новорічної іграшки”

Новорічні свята наближаються з кожним днем, тому саме час подумати про святкові прикраси для ялинки. Зазвичай все це можна придбати в магазині, прилавки яких «ломляться» від сувенірів і прикрас, призначених для новорічного декору. Але відділ культури, туризму, молоді та спорту разом із завідувачем бібліотеки-філії Віри Паук вирішили не витрачатися, оскільки ялинкові іграшки можна змайструвати своїми руками! А ще цей процес - дуже цікавий для дітей.

Тому, 14 грудня, в  ЗОШ І – ІІ ст. села Байківці, де зібралися наші «веселі майстри»,  щоб створити свою ексклюзивну ялинкову прикрасу. Охочих було чимало.  Це передноворічне спілкування перетворилося на справжнє свято для дітей, які із задоволенням творили красу разом  з працівниками та вчителями.

Діти вирізали та склеювали паперові смужки, вирізали та згинали заготовки, формували свої ялинкові іграшки. В залі панував святковий, новорічний настрій, бо тут панувала творчість, дитяча фантазія та почуття прекрасного.

По завершенню майстер-класу учасники фотографувалися разом із власними виробами, які залишили собі на згадку.« повернутися до списку новин