БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Дата: 21.09.2016 12:32
Кількість переглядів: 768

Фото без опису

Байковецька сільська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу культури «Сільський клуб с. Шляхтинці».

Відповідно до вимог  статті 21³ Закону України «Про культуру» Байковецька сільська рада приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

До складу комісії з конкурсного відбору кандидата на посаду завідувача комунального закладу культури «Сільський клуб с. Шляхтинці» включаються три представники громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

-   за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-   має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-   є близькою особою або членом сім'ї учасника конкурсу чи органу управління;

-   є членом трудового колективу комунального закладу культури «Сільський клуб с. Шляхтинці».

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування в установлені строки подає на паперових та електронних носіях:

-   лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за визначеними формами, що додаються;

-   копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несе громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії. 

Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності комунального закладу культури «Сільський клуб с. Шляхтинці» до участі у жеребкуванні не допускаються.

Пропозиції щодо участі представників громадських організацій у конкурсній комісії подавати в відділ юридичної та кадрової роботи Байковецької сільської ради до 17 жовтня 2016 року включно разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників громадських організацій на їхнє членство у конкурсній комісії. Документи приймаються за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 43, с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, 47711, кабінет     № 26, відділ юридичної та кадрової роботи Байковецької сільської ради, e-mail: gromada@bsr1653.gov.ua

Довідки за телефоном: 29-62-55.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь