Тернопільська область, Тернопільський район

Юні дубовецькі баскетболістки – переможці чемпіонату Тернопільського району

Дата: 28.11.2016 12:33
Кількість переглядів: 985

23 листопада збірна України з баскетболу під час відбіркового турніру до жіночого Євробаскету-2017 перемогла команду Сербії, яка є чинним чемпіоном Європи, зайняла перше місце в групі і вийшла у фінальний турнір. У шести матчах відбіркового циклу «жовто-сині» здобули шість перемог.

Гідна спортивна зміна досвідченим українським баскетболісткам підростає у Дубівцях.

В рамках ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільського району 25 листопада на базі НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулися фінальні змагання з баскетболу серед шкіл І-ІІ ступенів Тернопільського району.

Лідери баскетбольних змагань Байковецької ОТГ дівчата з команди Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст.продемонстрували здібності, уміння і волю до перемоги, впевнено перемогли своїх суперників та вибороли перше місце.

Фото без опису

Переможцями цих змагань стали Боднарчук Оксана, Васильчишин Вікторія, Волошин Катерина, Гнатів Лілія, Задворна Вікторія, Пастернак Вікторія, Флисник Анастасія, Флисник Тетяна.

Тренер команди, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Зіновій Пилипович Могильський постійно працює над вдосконаленням навичок гри юних спортсменок. Його вихованці мають неабияку працездатність та любов до спорту. Їх старання, помножені на уміння і досвід тренера, активна підготовка до змагань дають вагомі результати.