БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат

Дата: 08.08.2016 12:34
Кількість переглядів: 21136

Фото без опису

Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат

46027, м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5 тел. (0352) 43-58-19, 43-58-15

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ ТА

РОЗМІР ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗМІР

            Грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом:

стрілець - 7 038 грн.; водій - 7 098 грн.;         радіотелеграфіст - 7 145 грн.; старший стрілець - 7 499 грн.; командир відділення - 7 700 грн.;                   командир взводу - 9 500 грн.; командир роти - 11 000 грн.

Військова служба за контрактом це:

-          гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

-          додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

-          компенсація коштів за піднайом житла:

      в обласних центрах:

           1725 грн. - якщо сім’я до 4 осіб;

           2587,5 грн. - якщо сім’я складається з 4 осіб та більше; в інших населених пунктах:

           в районних центрах

           1150 грн. - якщо сім’я до 4 осіб;

           1725 грн. - якщо сім’я складається з 4 осіб та більше;

-          можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном (оплата перебування в місії 30 євро за добу);

-          якісне безкоштовне медичне обслуговування;

-          санаторно - курортне лікування (для військовослужбовців - 25% від вартості путівки, для членів сім’ї - 50% від вартості путівки);

-          можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

-          щорічна відпустка від ЗО діб, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги до 45 діб, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

-          додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

-          право на пенсію після 25 років вислуги;

-          безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

-          право на отримання безкоштовного житла;

-          служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

      Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

       з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

     з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу — строком від З до 5 років залежно від згоди сторін;

      з військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану — до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;

      Учасники АТО можуть заключити контракт на 6 місяців

      Порядок відбору кандидатів на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і  старшинського складу.

      Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

 • вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;
 • організації медичного огляду;
 • перевірки рівня фізичної підготовки;
 • проведення заходів професійно-психологічного відбору;
 • проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 № 2011-ХІІ (зі змінами) мають право на наступні пільги:

 1. Отримання житла за рахунок держави.

      Довідково: У разі відсутності службового жилого приміщення військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися в спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні — у сімейних гуртожитках. Військовослужбовці, які мають вислугу військової служби 20 років і більше, мають право на отримання постійного житла.

 1. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
 2. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення

та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

 1. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця

і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

 1.  Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
 1.             Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
 2.         Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
 3.         Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

         Довідково: Особи рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

          Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу  освіту (спеціальність).

 1.         Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби

вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

     підпорядкування та форми власності.

    один раз на рік надається:

 •   матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів)
 • грошова допомога на оздоровлення уразі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

       При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

        Крім того, постановою КМУ від 14.05.2015 № 406 з червня 2015 року впроваджено грошову винагороду для осіб, яких призвано на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом (рядовому складу — вісім мінімальних заробітних плат (11 024 гри) ,особам сержантського та старшинського складу — дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 гри),особами офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.)

Громадяни, які бажають проходити військову службу за контрактом у військових частинах, то дислокуються на території Тернопільської області та України, просимо звертатись в Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою:      м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5 з понеділка по суботу з 08:00 до 17:00 год., та за тел. 43-58-19, 43-58-15.

 З повагою, Військовий комісар

Тернопільського об’єднаного міського

військового комісаріату підполковник                                                     С.П.ГАВРИЛЮК

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Для жителів Тернопільського району, які виявили бажання проходити     військову службу за контрактом в 44-й артилерійській бригаді.

Тернопільська районна державна адміністрація інформує, що на черговій сесії Тернопільської районної ради, яка відбулася 29 липня 2016 року, затверджено «Програму стимулювання громадян району, направлених Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України в липні-грудні 2016 року».

Цією програмою передбачено для громадян, які зареєстровані на території Тернопільського району та виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Сил України і прийняті на військову службу  в липні – грудні 2016 року, виплачувати одноразову матеріальну допомогу в розмірі 10,0 (десять) тисяч гривень.

Аналогічні програми прийняті на сесіях Байковецької та Великогаївської об’єднаних територіальних громад, де затверджено виплачувати одноразову матеріальну допомогу для жителів своїх громад, які прийняті на військову службу за контрактом у липні-грудні 2016 року - в розмірі 15,0(п’ятнадцять) тисяч гривень.

Зацікавленим особам за додатковою інформацією звертатися в Тернопільський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 5, понеділок - субота з 08:00 до 17:00 год.,  тел. 43-58-19, 43-58-15 або в Тернопільську районну державну адміністрацію за адресою: м.Тернопіль, Майдан Перемоги 1, каб.№407,тел.43-58-73.

Тернопільська райдержадміністрація

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь