Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури , прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

  Щиро вдячні працівникам закладів культури , бібліотекарям, майстрам декоративно - ужиткового мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі  здобутки.

   Щиру вдячність  висловлюємо нашим   народним колективам, а саме:          

           Народному  аматорському фольклорно – обрядовому колективу «Горлиця» БК с. Лозова -  керівник Дарія Ткач;

          Народному аматорському хору клубу с. Шляхтинці – хормейстер Степан Матковський , концертмейстери Олег Турчин та Олександр Чикалов;

Народному аматорському ансамблю танцю «ГлоріяБай» БК с. Байківці – балетмейстер Лілія Вельган.

   А особливу шану і подяку висловлюємо   учасникам аматорських колективів, які не шкодуючи свого вільного часу приймають активну участь у мистецькому житті громади.

         Байковецька сільська рада та відділ культури, туризму, молоді та спорту дякує за  ваш вагомий внесок у розвиток національної культури і пропагування українського мистецтва.  Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативи  і творчої фантазії, не можливі добрі переміни у нашій громаді та державі загалом .

    Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, задуми і мрії, хай  кожен день вашого життя буде мирним та радісним для вас та ваших родин . Із  святом!!!

 

З повагою начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту 

Сушко Роман Ігорович

 « повернутися до списку новин