Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Права дитини

З 14 листопада по 18 листопада у школах Байковецької ОТГ проведено І етап конкурсу на кращий план-конспект Всеукраїнського уроку "Права дитини". В І етапі взяло участь 9 вчителів із Байковецької, Дубовецької та НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ". 

Метою конкурсу було активізувати правову просвіту та правове виховання дітей і підлітків шкільного віку, сприяти вихованню у підростаючого покоління громадян поваги до Закону і Права, відповідальності за свої вчинки, формування громадянської позиції та розуміння важливості дотримання конституційних та правових норм у повсякденному житті.

В журі конкурсу входили Коршняк Віра Василівна, Загнибіда Наталя Михайлівна, Шафран Володимир Богданович, Задорожна Олександра Михайлівна та Яріш Оксана Ігорівна – директор Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Баковецької сільської ради.
За результатами конкурсу журі визначило переможців Яцюк Ольгу Степанівну та Юрчак Марту Михайлівну, котрі представлятимуть нашу громаду у ІІ етапі, що буде проходити із 21 по 24 листопада у ТОКІППО. « повернутися до списку новин