Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

«Експрес-уроки української» Олександром Авраменком

28 лютого в приміщенні актової зали Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука відбулася творча зустріч педагогів-словесників Тернопілля з українським філологом, автором підручників з української мови і літератури, експертом Українського центру оцінювання якості освіти, ведучим програми «Експрес-уроки української» Олександром Авраменком.

На зібранні були присутні і освітяни нашої громади. Обговорили підходи до навчання української мови і літератури, педагогічну проблему функціональної неграмотності та шляхи її подолання, на прикладі цікавих життєвих ситуацій Олександр Миколайович переконливо довів, наскільки важливо сьогодні бути освіченим, комунікабельним, обізнаним. Гість розповів про свою роботу над створенням навчальних посібників і підручників, про останні розробки: представлений для конкурсу підручник з української літератури для 5 класу, збірник завдань у тестовій формі для учнів, які складатимуть ЗНО, посібники з елементами гумору і цікавими ілюстраціями для людей будь-якої вікової категорії "100 уроків української".

Також в рамках зустрічі відбулася презентація підручників з української мови та літератури для 9 класу. У цікавій і невимушеній формі науковець розповів про переваги цих навчальних видань, про побудову кожного параграфа (відповідно до Оксфордських посібників), про види завдань, рівень їх складності, про доступність і новизну розміщених матеріалів. Усім присутнім було надзвичайно приємно спілкуватися з людиною, яка любить свою роботу, віддає їй сили, енергію, талант. Дякуємо методисту Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кондирєвій Майї Миколаївні за запрошення на таку цікаву зустріч!« повернутися до списку новин