Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Засідання Правління АССОГУ

09 листопада 2017 року сільський голова Анатолій Романович Кулик, як  віце-президент асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України, керівник регіонального відділення Всеукраїнської  асоціації сільських і селищних рад взяв участь у розширеному засіданні Правління  Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України (далі АССОГУ).

 Під час засідання члени Правління АССОГУ заслухали звіт про діяльність виконавчої дирекції за 9 місяців 2017 року (доповідач –  Наталія Ключник – виконавчий директор АССОГУ).

Окрім цього на обговорення Правління було винесено ряд  життєво важливих питань, що стосуються діяльності АССОГУ. Зокрема президент АССОГУ  Михайло Михайлович Лаба на розгляд засідання  виніс  питання Про внесення змін до Статуту АССОГУ та інших нормативних документів.

Членам Правління АССОГУ презентовано такі партнерські проекти, як

«Франчайзинг – можливість для економічного розвитку громад»

«Енергоефективність – можливість для залучення інвестицій»

«Розвиток лідерського потенціалу»

Також обговорено питання про прийняття нових членів до АССОГУ та утворення виконавчих дирекцій, по яких прийнято відповідні рішення.

 Наприкінці  засідання президент АССОГУ Лаба Михайло Михайлович подякував усім членам Правління за конструктивну та плідну роботу.

 « повернутися до списку новин