БАЙКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Тернопільська область, Тернопільський район

Впровадження ефективних форм підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики

Дата: 30.03.2017 14:00
Кількість переглядів: 1118

30 березня 2017 року на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів математики Байковецької ОТГ на тему «Вимоги до математичної підготовки учнів. Ефективні форми підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики». Нараду підготували та провели методист відділу освіти Носко О.О., керівник міжшкільного методоб’єднання вчителів математики, вчитель-методист Іванко Т.М, вчитель-методист Шемеля М.А., молодий талановитий вчитель НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Бучок О.С.

Фото без опису

Метою наради було: опрацювати методичні рекомендації щодо організації закінчення навчального року, розглянути орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів 9 класу з математики в 2016/2017 навчальному році та змісту атестаційних завдань, вибрати підручники для 9 класу з алгебри та геометрії на 2017/2018 навчальний рік.

Методист Носко О.О. наголосив на важливості формування в учнів математичних знань як важливої умови повноцінного життя в сучасному суспільстві, необхідності інтелектуального розвитку учнів, розвитку їхнього логічного мислення, пам’яті, уваги, інтуїції, умінь аналізувати, класифікувати, узагальнювати.

Носко О.О. звернув увагу вчителів математики на підбір завдань при підготовці атестаційних робіт, які дозволяють перевірити засвоєння учнями основних тем курсу алгебри та геометрії, знання основних формул і понять, розвиток логічного мислення, просторової уяви, алгоритмічної культури, але обов’язково мають відповідати державним вимогам до рівня математичної підготовки учнів, визначеним навчальною програмою. 

Фото без опису

Керівник міжшкільного методоб’єднання вчителів математики, вчитель-методист Іванко Т.М. ознайомила учасників наради із змістом підібраних нею атестаційних завдань, надала рекомендації педагогам щодо критеріїв і схеми оцінювання завдань, розкрила особливості оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційної роботи з математики ЗНО-2017.

Учителі Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. Погнерибко А.В., Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст. Ільків Г.Р., Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст. Скоробагата О.Г., Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.Г.Барвінського Прус Б.М. поділилися власними напрацюваннями щодо підготовки завдань для ДПА з математики.

Фото без опису

Вчитель НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Бучок О.С. розказала про творчу зустріч вчителів математики Тернопільщини з автором підручників та багаточисленних посібників з математики, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Києво-Могилянської Академії Захарійченком Ю.О., презентованими ним цікавими методами викладання математики, які дають змогу перетворювати складний навчальний матеріал у простий та доступний.

Фото без опису

Вчителі математики Байковецької ОТГ ознайомилися із новим підручником з алгебри для 9 класу Захарійченка Ю.О., дидактичним забезпеченням до нього, демоверсією цього видання. Всі педагоги вирішили при відборі підручників для 9 класу, який проходить з 20 березня по 14 квітня, вибрати підручник саме цього автора.

Найбільшу прихильність серед учасників наради знайшов підручник з геометрії для 9 класу, підготовлений авторським колективом під керівництвом Єршової А.П.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь