Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Семінар присвячений популяризації веб-порталу ПФУ

31 січня  фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели семінар для осіб, які перебувають на обліку в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Захід був присвячений популяризації серед населення електронної послуги, що запроваджена Пенсійним фондом України – веб-порталу portal.pfu.gov.ua.

Головний спеціаліст з питань організаційно-інформаційної роботи Юлія Талалай розповіла учасникам, що з 2000 року в Україні запроваджено електронну систему персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб, яка дає можливість під час визначення розміру пенсії враховувати страховий стаж і фактичні суми сплачених внесків.

Фахівець пояснила присутнім, що для зарахування в страховий стаж у повному розмірі одного робочого місяця розмір сплачених внесків має бути не меншим, ніж внески, обчислені із мінімальної заробітної плати.

У 2018 році мінімальну заробітну плату встановлено в розмірі 3723 грн. на місяць – відповідно мінімальний внесок становить 819,06 грн. (22 %).

Спеціаліст Фонду наголосила, що користувачі ВЕБ-порталу зможуть здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права застрахованої особи.« повернутися до списку новин