Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

День місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

7 грудня з нагоди свята відбулась подячна літургія в церкві Пресвятої Трійці с. Шляхтинці.  О.Мирон побажав владі сили, вмінь та виваженості у досягнені мети щоб зробити кращим життя людей нашої громади.

У Тернорпільському академічному обласному театрі актора і ляльки сільський голова Анатолій Кулик привітав усіх присутніх з професійним святом і побажав колегам бути успішними та ефективними - завжди діяти в інтересах громади.

Окрім того, Анатолій Кулик виконав відповідальну і почесну місію: вручив Грамоти та Подяки за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, територіальної громади, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Подальше святкування супроводжувалось переглядом вистави «ВАСИЛИНА», де усі присутні були здивовані майстерністю та високим професіоналізмом акторів.« повернутися до списку новин