Вдалий початок ХXІІ Спортивних ігор

Дата: 28.09.2017 14:43
Кількість переглядів: 872

З метою  залучення учнів навчальних  закладів  до занять  фізичною культурою та спортом, зміцнення  їх  здоров’я,  підготовки  до трудової  діяльності  та служби  у Збройних  Силах України протягом 2017/2018 навчального року проводяться ХXІІ  Спортивні  ігри  школярів Тернопільського району.

26 вересня  2017 року  в мікрорайоні Кутківці м.Тернополя в рамках Спортивних ігор відбулися перші  змагання в  цьому навчальному році – особисто-командний  турнір з легкоатлетичного кросу.

Вдало виступили на цих змаганнях команди навчальних закладів Байковецької ОТГ.  Команда НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»  під керівництвом вчителя вищої категорії Могильського Зіновія Пилиповича здобула І місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів. В особистому заліку учні НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»  Лучкевич Христина (7 клас) та Боднарчук Оксана (8 клас) зайняли відповідно І та ІІ місця серед  легкоатлеток Тернопільського району.

Команда НВК «Лозівська  ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ» під орудою вчителя-методиста Кітчака Миколи Івановича посіла ІІ місце серед  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим стартом у  новому змагальному сезоні та бажаємо гарних результатів та перемог.