Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Святковий концерт « З добрим серцем зустрічаємо усіх»

12 листопада 2017 року в приміщенні БК с. Байківці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва, а також Дня працівників соціальної сфери.       

Святковий концерт « З добрим серцем зустрічаємо усіх» розпочав Симфонічний оркестр Тернопільської обласної філармонії (головний диригент заслужений діяч мистецтв України, лауреат обласної мистецької премії ім.. С.Крушельницької Мирослав Кріль). Святкову атмосферу в залі створив ведучий свята Андрій Оленин. Найкращі слова привітань для працівників культури та працівників соціальної сфери лунали від сільського голови Анатолія Кулика, директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Яріш та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Романа Сушка.

Відповідно до розпорядження сільського голови Анатолія Романовича, кращі працівники були нагороджені заохочувальними відзнаками Байковецької сільської ради з нагоди професійних свят.

З трепетом у серці усі присутні в залі слухали твори у виконанні оркестру, а також своє мистецтво у пісні дарувала народна артистка України Наталія Лемішка, солісти Тернопільської обласної філармонії Оксана Малецька та Володимир Шагай. Стоячи із бурхливими оплесками вдячний глядач подякував усім за чудовий концерт.« повернутися до списку новин