Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Свято « Україна в паростках надій», с.Стегниківці

Весело та гучно , 14 жовтня, пройшло у селі Стегниківцях свято під назвою « Україна в паростках надій»,

приурочене

Покрови Пресвятої Богородиці

Дню Українського козацтва

74 –ій річниці утворення УПА

Дню захисника Вітчизни

та дню села  Стегниківці.

На дійство зійшлася Байковець громада , а також гості із сусідніх населених пунктів. Вели святковий концерт Зоряна Дума та Руслан Луцюк. Привітав присутніх сільський голова Кулик Анатолій Романович, та в.о. староста села Олійник Олег Миколайович.

Про історію чудового краю дізналися із розповіді Чикало Богдани Дмитрівни.

Загалом у концертну програму було включено все, що стосується  неньки України. Йшлося і про батьківську хату, вербу і калину, хліб на вишитому рушникові.

Багато слів було сказано про матерів-героїнь, багатодітних матерів та учасників АТО, Афганістану та ЧАЕС. У подарунок для них линули пісні , найкращі побажання та цінні подарунки.

Не залишились поза увагою також  сім’ї, які поповнилися новонародженими дітками, бабусі та дідусі. Найкращі слова привітань линули для гостей свята, односельчан, представників органів місцевого самоврядування. Було встановлено рекорд випічки «Вишиванки» - 12 метрів 63 сантиметри.

Вражаюче, емоційно, позитивно, майстерно, творчо, піднесено, прекрасно, духовно і душевно, як можуть і вміють наші славні стегниківчани провели святковий день!!!
Збережімо, відтворюймо традиційні свята та обряди, розвиваймо українське народне мистецтво...

 

 « повернутися до списку новин