Байковецька громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Великодні фантазії

Незабаром всі християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя.

 Відділ культури туризму, молоді та спорту  та Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 28 березня 2018 року провели захід «Великодні фантазії».

 

 

Писанка — чудовий подарунок на Великдень. Наші предки вірили, що вдало зроблена писанка — це своєрідний оберіг, тому приділяли особливу увагу оздобленню яєць перед Великоднем. Згодом це заняття перетворилося в справжнє мистецтво, певною мірою навіть таїнство, адже за писанку бралися лише в хорошому настрої та зі спеціальною молитвою, отож наш захід розпочався з благословення пароха села Шляхтинець, отця Мирона Сачика.

 

Для дітей майстер – клас провела завідувач бібліотекою філією с. Шляхтинці Наталя Винярчук, де  школярі мали змогу зробити власноруч чудову писанку та Великодній віночок. Дорослі  прикрашали Великодні кошики та вербу.

 

Усі залишилися задоволені, адже  такі заходи дозволяють трішки відволіктись від буденності та поринути у творчість.

 « повернутися до списку новин