Тернопільська область, Тернопільський район

Ура ПЕРЕМОГА !!!!

Дата: 04.05.2018 09:39
Кількість переглядів: 863

Змагання проводяться для популяризації та піднесення престижу футболу, для забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення та для визначення чемпіона Тернопільської області серед переможців районних чемпіонатів з футболу.

Фото без опису

3 травня  2018 року у півфіналі Ліги чемпіонів Тернопільщини команда «Лісма» з хорошим рахунком перемогла  «Єдність» з с.Рибники Бережанського району  – 2:1.

ФК «Лісма» 2 - 1 ФК «Єдність»

Справжнє свято відбулося на стадіоні с.Шляхтинці. У першому таймі перший гол забив у ворота суперника Павло Бутрин, але майже на останніх хвилинах зрівняв рахунок Назар Соколовський (ФК «Єдність»). У другому таймі команді «Лісмі» , а саме Юрію Стецю отримавши  нагоду проштовхнути м’яч у ворота  і це привело команду до перемоги.

МАТЧ - ВІДПОВІДЬ МІЖ ЦИМИ КОМАНДАМИ ВІДБУДЕТЬСЯ 17 ТРАВНЯ.